Wolfgang Zimmer

4.1
(36)

Wolfgang Zimmer adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rosenthaler Str. 36, Berlin – Germany

Telefon : 030 8813206

Wolfgang Zimmer Yol Tarifi

Wolfgang Zimmer

Wolfgang Zimmer Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rosenthaler Str. 36, Berlin – Germany olan Wolfgang Zimmer, işletmesine 030 8813206 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Wolfgang Zimmer ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Wolfgang Zimmer yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Wolfgang Zimmer hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Wolfgang Zimmer ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Wolfgang Zimmer ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Wolfgang Zimmer için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Wolfgang Zimmer bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Wolfgang Zimmer sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 36

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Wolfgang Zimmer Yorumları

  1. Manken olarak, tellerim var ve sonra saçımı kestim. Hem teller hem de kesim mükemmel. Çok güzel personel, harika servis, çok güzel salon! Geri döneceğim ????

  2. Şüphesiz şimdiye kadar bulunduğum en iyi salon mu, onlar sadece sihirbazlar, personel gerçekten iyi ve yetkin, ilk andan itibaren sizi evinizde gibi hissettiriyorlar.
    Profesyonellik, yeri tarif eden en iyi kelimedir.

    Güzel insanlar, kesinlikle tavsiye ederim.

  3. İnanılmaz derecede özenli ve minnettar, ayrıntılara büyük bir sevgi ve gerekli bilgi birikimi ile, tüm çalışanlar burada sihir yapıyor ve buradaki kursiyerler bile, kesimdeki birçok düşük bütçeli salonlardan birinde eğitimli bir kuaförden çok daha yetenekli ve sektöre git. Değerli bir yatırım ve kesinlikle sevdikleriniz için harika bir Noel hediyesi! ????

  4. Serbest maket kesimi için buradaydım. Şimdi bir çırakla birlikte onun sınavına hazırlanıyorum. Hem kursiyer hem de tüm personel çok cana yakın ve nazik. Sadece zaman alıcı bir çaba olan, ancak şu ana kadar iyi sonuçlar veren model kesimini önerebilirim! 🙂

Yoruma kapalı.