Tuval Playstation Cafe

4.8
(17)

Buca Tuval Playstation Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, 63. Sk. No 30/a, Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Buca Tuval Playstation Cafe Yol Tarifi

Tuval Playstation Cafe

Tuval Playstation Cafe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, 63. Sk. No 30/a, Buca – İzmir olan Tuval Playstation Cafe, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tuval Playstation Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tuval Playstation Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tuval Playstation Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tuval Playstation Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tuval Playstation Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tuval Playstation Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tuval Playstation Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tuval Playstation Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Tuval Playstation Cafe Yorumları

  1. Müşterisine değer veren ve çok güzel bir yer. küfürsüz bir yer olsun istiyorsanız ailenizle kız arkadaşınızla kesinlikle gide bilirsiniz biz çok memnunuz 🙂

  2. Temiz, kurallara uyan izmirde gidebileceğiniz tek salon. Şiddetle tavsiye ederim. Son model cihazlar bu salonda.

Yoruma kapalı.