Tınaztepe Battalbey

5
(2)

Tınaztepe Battalbey adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kuruçeşme, 203/31. Sk. No:31, 35390, Buca – İzmir

Telefon : 0507 321 91 99

Tınaztepe Battalbey Yol Tarifi

Tınaztepe battalbey

Tınaztepe Battalbey İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kuruçeşme, 203/31. Sk. No:31, 35390, Buca – İzmir olan Tınaztepe Battalbey, işletmesine 0507 321 91 99 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tınaztepe Battalbey ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tınaztepe Battalbey yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tınaztepe Battalbey hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tınaztepe Battalbey ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tınaztepe Battalbey ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tınaztepe Battalbey için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tınaztepe Battalbey bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tınaztepe Battalbey sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Tınaztepe Battalbey Yorumları

  1. Hep memnun kaldım daimi müşteriyi arayıp da ayırır mısınız diyip istediğim saatte gidip alıyorum evim uzak olduğu için

Yoruma kapalı.