Tınaz Spot

2
(2)

Tınaz Spot adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kuruçeşme, Hoca Ahmet Yesevi Cd. No: 194A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 454 12 70

Tınaz Spot Yol Tarifi

Tınaz Spot

Tınaz Spot İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kuruçeşme, Hoca Ahmet Yesevi Cd. No: 194A, Buca – İzmir olan Tınaz Spot, işletmesine (0232) 454 12 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tınaz Spot ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tınaz Spot yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tınaz Spot hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tınaz Spot ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tınaz Spot ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tınaz Spot için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tınaz Spot bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tınaz Spot sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Tınaz Spot Yorumları

  1. Allah bi daha bunun gibi abilerimizin eline dusurmesin. Curumus makineleri 3_4 kat fazlasina satan bildiginiz esnaf. Ogrenci arkadaslarima kesinlikle uzak durulmasi tafsiye edilir. Demedi demeyin.

Yoruma kapalı.