The Pub

4.2
(2267)

The Pub adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rochstraße 14, Berlin – Germany

Telefon : 030 25762201

The Pub Yol Tarifi

The Pub

The Pub Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rochstraße 14, Berlin – Germany olan The Pub, işletmesine 030 25762201 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca The Pub ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan The Pub yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. The Pub hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak The Pub ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan The Pub ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. The Pub için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. The Pub bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada The Pub sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 2267

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca The Pub Yorumları

 1. Very nice club and very good vibe. Really liked it, would come back here again. The beer was good and it was nice to tap it yourself. A bit pricy but totally worth it.

 2. Yemek lezzetli, neredeyse çok fazla, ama fiyat için makul. Ne yazık ki, musluğumuz çok fazla köpük tükürdü ve musluk zaten temel konuma getirilmiş olsa bile çoğu zaman hala çok fazla jet veriyor.
  Erkekler tuvaleti biraz daha bakımla yapabilirdi, ama sonuçta buraya gitmeyi seviyorum, çünkü sadece personel çok cana yakın ve nazik ve atmosfer neredeyse benzersiz.

 3. 크기 진짜 짱큼
  그래서 먹기는 힘든데 맛있음
  맥주를 셀프로 따르는 재미가 있고
  서버가 친절함 감튀는 남기면 포장도 가능쓰
  생각보다 사람이 많이 없었고 분위기 좋았음

Yoruma kapalı.