The Circus Hotel

4.6
(524)

The Circus Hotel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rosenthaler Str. 1, Berlin – Germany

Telefon : 030 20003939

The Circus Hotel Yol Tarifi

The Circus Hotel

The Circus Hotel Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rosenthaler Str. 1, Berlin – Germany olan The Circus Hotel, işletmesine 030 20003939 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca The Circus Hotel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan The Circus Hotel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. The Circus Hotel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak The Circus Hotel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan The Circus Hotel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. The Circus Hotel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. The Circus Hotel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada The Circus Hotel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 524

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca The Circus Hotel Yorumları

  1. Pahalı ama iyi hizmet, oldukça yoğun bir yol üzerinde konum, nispeten iyi bilinen turistik yerlere yakın.

  2. Bu otel, doğrudan mükemmellik. Konum, personel, odalar, manzaralar, yataklar. Hepsini sevdim! Geri döndüğümde kesinlikle burada kalacağım

  3. Dürüst olmak gerekirse biraz hayal kırıklığı oldu. Muhteşem kahvaltı hakkında değerlendirmeleri okudum, ama gerçekte sahip olduğunuz şey, sıcak içeceğinizi hala sıcakken size ulaştırmak gibi temel şeylerle mücadele eden, yetersiz bir hizmetti. Genel olarak kahvaltı, aldığınız şey için overpriced, başka bir yerde olması daha iyi olur. Otel ile ilgili güzel olan şey, korkak iç tasarımı ve oldukça iyi konumudur.

Yoruma kapalı.