Thassanee Thai Massage & Spa Berlin

4.7
(66)

Thassanee Thai Massage & Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Prenzlauer Allee 240, Berlin – Germany

Telefon : 030 48493428

Thassanee Thai Massage & Spa Yol Tarifi

Thassanee Thai Massage & Spa

Thassanee Thai Massage & Spa Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Prenzlauer Allee 240, Berlin – Germany olan Thassanee Thai Massage & Spa, işletmesine 030 48493428 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Thassanee Thai Massage & Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Thassanee Thai Massage & Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Thassanee Thai Massage & Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Thassanee Thai Massage & Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Thassanee Thai Massage & Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Thassanee Thai Massage & Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Thassanee Thai Massage & Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Thassanee Thai Massage & Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 66

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Thassanee Thai Massage & Spa Berlin Yorumları

  1. Süper güzel ekip, Corona hızlı testi sırasında birbirlerine çok iyi baktılar ve masöz de çok arkadaş canlısıydı. Masaj çok güzel ve yoğundu, her yerde kendimi iyi hissettim ve sonrasında yeni bir insan oldum. Öneririz!

  2. Güler yüzlü ve profesyonel ekip, kendini çok rahat hissetti ve çok iyi rahatladı.

  3. Her masajdan sonra kendimi daha iyi ve çok rahatlamış hissediyorum. Masözler farklı seviyelerdedir. Sadece şansımı deniyorum. Her zaman kafam için deliği olan bu yastığa sahip olmanın iyi olduğunu düşünürüm ama genellikle bunu istemek zorundayım. Çok yetkin güzel çalışanlar!

  4. “Knack”, yoğun eğitimli, güler yüzlü personel ile en iyi masajlar; Fian ailesi tarafından tanıdık bir şekilde yönetilmektedir. Thassanee masajları olmadan bir hayat hayal edilebilir, ancak anlamsızdır. Derin etkili masaj tekniği ile tüm duyular canlanır. En sıcak tavsiyem. Sadece oraya git, rahatla ve iyi hisset.

Yoruma kapalı.