Telekom Shop Berlin

3.8
(179)

Telekom Shop Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedrichstr, Unter den Linden 155, Berlin – Germany

Telefon : 030 20627892

Telekom Shop Berlin Yol Tarifi

Telekom Shop Berlin

Telekom Shop Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedrichstr, Unter den Linden 155, Berlin – Germany olan Telekom Shop Berlin, işletmesine 030 20627892 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Telekom Shop Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Telekom Shop Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Telekom Shop Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Telekom Shop Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Telekom Shop Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Telekom Shop Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Telekom Shop Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Telekom Shop Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 179

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Telekom Shop Berlin Yorumları

  1. Yetkili, inanılmaz derecede arkadaşça tavsiye. Tüm sorular cevaplandı, uygun çözümler arandı ve bulundu. Mükemmel!

  2. Hayal kırıklığı, bunu açıklamanın başka bir yolu yok. Genç çalışan (stajyer?) “Speedphone” ile ilgili bir soruyla tamamen bunalmıştı ve ayrıca yetkin yardım alamadı. Bunun yerine, sözleşme durumumu kontrol etmek istedi. Basit bir telefon söz konusu olduğunda ne için. Bana karşı bir şeyler yapılması gerektiği hissine kapıldım ve buna göre teşekkür ederek reddettim. İnternet sayesinde soruma bir çözüm bulabildim, sipariş bir online mağazadan verildi. Gerçek mekanda perakende satış daha iyi tavsiye bile vermiyorsa, giderek daha fazla müşterinin çevrimiçi sipariş vermesi şaşırtıcı değil.

  3. Harika bir tavsiye, çok arkadaş canlısı ve neredeyse hiç bekleme süresi yok. Çok iyi bakıldığını hissettin.

  4. Katastrophe, keiner weiß was der Andere macht. Onlinevertragsverlängerung mit Telefon. Online steht Telefon kann in 2h im Shop abgeholt werden. Im Shop angekommen hat man das Telefon dann nicht da. Super Prozess. Verlängerung werde ich widerrufen und nie wieder einen Vertrag mit der Telekom abschließen.

Yoruma kapalı.