Tauriba Gmbh

5
(82)

Tauriba Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedrichstraße 171, Berlin – Germany

Telefon : 0800 3887733

Tauriba Gmbh Yol Tarifi

TAURIBA GmbH

Tauriba Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedrichstraße 171, Berlin – Germany olan Tauriba Gmbh, işletmesine 0800 3887733 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tauriba Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tauriba Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tauriba Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tauriba Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tauriba Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tauriba Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tauriba Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tauriba Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 82

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Tauriba Gmbh Yorumları

 1. İlk defa bir gayrimenkul aldık ve bu süreçte bize eşlik eden bir broker firmasının yanımda olmasından çok mutlu olduk.
  Broker her zaman müsaitti ve tüm sorularımızı yanıtladı.
  Aracılık ücretinin genel olarak çok yüksek olduğunu söylemeliyim ama buna biraz para harcamaktan mutlu oldum, çünkü bir mülk satın almak her zaman belirli bir risk içerir.

 2. Müstakil evimi Bay Düren ile birlikte sattım. İlk temastan noter randevusuna kadar her şey sorunsuz, hızlı ve profesyonel bir şekilde ilerledi. Kendim için hiçbir şey için endişelenmeme gerek yoktu ve sadece noter randevusuna geldim. Tüm sorular hemen netleştirildi ve mevcut durum hakkında düzenli olarak bilgilendirildim. Tekrar bir komisyoncu yardımına ihtiyacım olursa, kesinlikle tekrar TAURIBA ile iletişime geçeceğim ve çekinmeden tavsiye edebilirim.

 3. Çok profesyonel, hızlı cevaplar, tüm satın alma süreci boyunca büyük destek. Takdir ve yetkin. Şiddetle tavsiye edilir 🙂

 4. Çok iyi ve tavsiye edilen komisyoncu! İşbirliği her zaman örnek oldu, yanıt süreleri her zaman çok hızlıydı. Tüm Tauriba ekibine Kudos. Çok teşekkürler!

 5. Bu profesyonel şirket için 5 yıldız kesinlikle yeterli değil.
  Bay Babaei gerçekten benim ve isteğim için günün her saatinde gerçekten müsaitti. Satın almamın başından sonuna kadar bana eşlik etti ve tavsiyelerde bulundu. En iyi şirket, kesinlikle tavsiye edebilirim.

Yoruma kapalı.