Susanne Richter

4.2
(6)

Susanne Richter adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Leipziger Str. 56, Berlin – Germany

Telefon : 030 2044587

Susanne Richter Yol Tarifi

Susanne Richter

Susanne Richter Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Leipziger Str. 56, Berlin – Germany olan Susanne Richter, işletmesine 030 2044587 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Susanne Richter ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Susanne Richter yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Susanne Richter hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Susanne Richter ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Susanne Richter ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Susanne Richter için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Susanne Richter bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Susanne Richter sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Susanne Richter Yorumları

  1. Mesleki yeteneğimi yargılayamıyorum çünkü tedaviyi bıraktım. Sadece ücretli bir dolgunun, ücrete dayalı periodontal tedavinin ve azı dişleri için birkaç ücretli kronun dikkate alınacağı ilk söylendiğinde, güvenim azaldı.
    Kesinlikle hiçbir periodontal hastalık belirtisi yok, tüm dişlere önceki diş hekimim tarafından iyi bakılıyor, şimdiye kadar her zaman ücretsiz. Maalesef Mayıs ayında emekli olacak.
    Elbette her şey parayla ilgili. Ama ilk temasta böyle bir soygun teşebbüsü, bu cesurca. O bir yıldızı vermen çok yazık.

  2. Her şeyi doğru yapmak için yolundan çıkan harika diş hekimi. Bana daha önce hiçbir yerde bu kadar çok şey anlatılmamıştı! Binanın durumu (koridor, asansör, …) başlangıçta rahatsız edicidir.

Yoruma kapalı.