Spreegold Mitte

3.8
(2106)

Spreegold Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rosa-Luxemburg-Straße 2, Berlin – Germany

Telefon : 030 37587980

Spreegold Mitte Yol Tarifi

Spreegold Mitte

Spreegold Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rosa-Luxemburg-Straße 2, Berlin – Germany olan Spreegold Mitte, işletmesine 030 37587980 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Spreegold Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Spreegold Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Spreegold Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Spreegold Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Spreegold Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Spreegold Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Spreegold Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Spreegold Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 2106

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Spreegold Mitte Yorumları

 1. Rahat, genç ve taze bir yer
  “Kırmızı berliner weizen” dahil çok iyi yemek
  Telefon tercümanı (video kamera) ile sipariş vermek için yavaş servis ve mevcut olmayan İngilizce menü, yemekleri hala anlayabildik.
  Uygun fiyatlar ve süper güzel genç garson!
  Kesinlikle tavsiye edilir

 2. “Seçim zamanı” ne zaman yemek için oldukça uzun süre beklemek, bu yüzden o zamanlarda gelmenizi tavsiye etmeyin. Uzun bir bekleyişten sonra yemek tadı süper pahalı fiyata kıyasla özel bir şey değildi. Bir daha asla gelmeyecek.
  Personel güzel ama

 3. Fena bir yer değil, ama birkaç dakika. Önce geldik ve garsonun menüyü getirmesini bekliyorduk ama kimse gelmedi. Çevremizdekiler, sonradan gelenler zaten menülerini almışlardı, ben de 15 dakika sonra kendi başıma menü almaya gittim. Sonra yine kimse sipariş almak istemedi, siparişimizi almak için garsona gitmeliyiz (!). Bu hizmetle ilgili.
  Yiyecek ve içecekler çok çabuk hazırlandı, mutfaktaki ve bardaki adamlara teşekkürler. Her şey iyiydi, lezzetli, burada sorun yok

 4. Bu yüzden bugün kahvaltı için oraya gitmek istedim, koltuk sayısı 2 garson kesinlikle yeterli değil. Sipariş vermek için 20 dakika, 20 dakika daha bekledikten sonra kahveyi tezgahtan kendim aldım … ne yazık ki kahvaltıyı beceremedim. Ben de yemek sektöründen geliyorum, bir dahaki sefere koltuk sayısını çalışanlarla sınırlayın. Memnun olmayan konuklar nadiren geri gelir!

Yoruma kapalı.