Sparda Bank Berlin Eg

2.9
(41)

Sparda Bank Berlin Eg adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Georgenstraße 23, Berlin – Germany

Telefon : 030 42080420

Sparda Bank Berlin Eg Yol Tarifi

Sparda-Bank Berlin eG

Sparda Bank Berlin Eg Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Georgenstraße 23, Berlin – Germany olan Sparda Bank Berlin Eg, işletmesine 030 42080420 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sparda Bank Berlin Eg ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sparda Bank Berlin Eg yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sparda Bank Berlin Eg hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sparda Bank Berlin Eg ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sparda Bank Berlin Eg ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sparda Bank Berlin Eg için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sparda Bank Berlin Eg bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sparda Bank Berlin Eg sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.9 / 5. Toplam Oy : 41

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Sparda Bank Berlin Eg Yorumları

  1. Kötü oldu. 10 yılı aşkın müşteri, şube evsiz bir geri çekilme haline geldi (evsiz insanlara karşı hiçbir şey!), Auotmaten sık sık kırıldı, sadece bir mevduat makinesi var ve hizmet çok zayıf oldu. Banka değişikliği yakında geliyor.

  2. Ben 10 yılı aşkın bir süredir Sparda müşterisiyim ve sık sık rahatsız olmalıydım. İşte şu anda şikayet ediyorum 2 puan: 1) Tüm Berlin için sadece bir mevduat makinesi, aynı zamanda da kırılmış = zayıf (cimri) banka !! 2) Yeni hesap modeli bir şaka, ücretlerdeki artışı karşılaması gerekiyor … Telefonda: “Ev ve sorumluluk sigortanız + Riester puan sisteminin bir parçası. E-posta ile duyurun.” Cevap postasında: “Orijinalleri şubede göstermelisiniz!” Şubede: “O zaman yeni sigorta sözleşmeleri alacaksınız!” Bu çiftçi yakalamak ve henüz ürün satış. Ah diyorum!
    Bu günlerde hala banka kullanmanız gerektiğinden çok pişmanım – Spardabank (bankalara kıyasla) daha az kötülük

  3. Yaşlılar ve zenginler için bir banka. Hayatın ortasında kim var: uzakta, uzakta, uzakta
    Yoksa yere serilirsiniz.

Yoruma kapalı.