Soy

4.4
(1820)

Soy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rosa-Luxemburg-Straße 30, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Soy Yol Tarifi

SOY

Soy Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rosa-Luxemburg-Straße 30, Berlin – Germany olan Soy, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Soy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Soy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Soy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Soy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Soy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Soy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Soy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Soy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 1820

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Soy Yorumları

  1. Yemeklerin tadı güzel, nefes kesici değil ama iyi. Orada birkaç kez bulunduk, ancak bu sefer yemeğin artık fakir, kayıtsız hizmet için telafi edemeyeceğine karar verdik. Koşulların gerçekten misafirin refahına baktığı bu restoranlara çok sayıda çok iyi alternatif var.
    Her zaman, restoranı gerçekten açmaları gerekmediği veya bunun onlara zevk vermediği izlenimini edindiniz. Bir daha gelmiyoruz.

  2. Şimdiye kadar yediğim en iyi yemek. Bir vegan olarak bu kadar çok seçeneğe alışkın değilim.

  3. Très bel endroit, carte très intéressante avec des prix vraiment raisonnables. Le thé glacé au fruit de la passion était excellent, et la soupe de nouille lait de coco/champignons/citronnelle également. Je n’ai pas eu assez de place pour prendre ni une entrée ni un dessert, mais je reviendrai tester le reste.

Yoruma kapalı.