Sixt Auto Und Transportervermietung Berlin Alexanderplatz

3.7
(275)

Sixt Auto Und Transportervermietung Berlin Alexanderplatz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Grunerstraße 5+7, Berlin – Germany

Telefon : 089 66060060

Sixt Auto Und Transportervermietung Berlin Alexanderplatz Yol Tarifi

SIXT Auto- und Transportervermietung Berlin Alexanderplatz

Sixt Auto Und Transportervermietung Berlin Alexanderplatz Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Grunerstraße 5+7, Berlin – Germany olan Sixt Auto Und Transportervermietung Berlin Alexanderplatz, işletmesine 089 66060060 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sixt Auto Und Transportervermietung Berlin Alexanderplatz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sixt Auto Und Transportervermietung Berlin Alexanderplatz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sixt Auto Und Transportervermietung Berlin Alexanderplatz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sixt Auto Und Transportervermietung Berlin Alexanderplatz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sixt Auto Und Transportervermietung Berlin Alexanderplatz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sixt Auto Und Transportervermietung Berlin Alexanderplatz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sixt Auto Und Transportervermietung Berlin Alexanderplatz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sixt Auto Und Transportervermietung Berlin Alexanderplatz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 275

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Sixt Auto Und Transportervermietung Berlin Alexanderplatz Yorumları

  1. Dolandirici firma tespit ettigi sözlesmede yazan hasari yeni olmus gibi size rucü ediyor.Ayrica 1 cm altinda alirken tespit edemeyeceginiz noktalarida size hasar diye kasiyorlar.Sakin araç kiralamayin!!!

  2. Kesinlikle tavsiye etmem sixt değil bu şubeyi aracı alacağınız yer 5.kat ve ful küçük dönemeçli virajlı bir çıkışı var ve kazaları ile ünlü arabayı kiralayan daha çıkmadan duvara çarpıyor çıkışı çok dar.

  3. Süper güzel takım … çok misafirperver. İyi tavsiye. Çabalarınız için teşekkürler sevgili Sixt takımı.

  4. Arkadaş canlısı, yetkin ve profesyonel. Her zamanki gibi çok hoş. … ve hızlı. Teşekkür ederim!

Yoruma kapalı.