Sınav Kurs Merkezi

3.7
(36)

Buca Buca Sınav Kurs Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Forbes Sk. No:165, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 452 30 35

Buca Buca Sınav Kurs Merkezi Yol Tarifi

Buca Sınav Kurs Merkezi

Buca Sınav Kurs Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Forbes Sk. No:165, Buca – İzmir olan Buca Sınav Kurs Merkezi, işletmesine (0232) 452 30 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Sınav Kurs Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Sınav Kurs Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Sınav Kurs Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Sınav Kurs Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Sınav Kurs Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Sınav Kurs Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Sınav Kurs Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Sınav Kurs Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 36

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Sınav Kurs Merkezi Yorumları

  1. Bu kurumdaki rehber öğretmenler başta olmak üzere tecrübeli branj öğretmenlerin normal dersler dışında düzenlesinler ek dersler için herkese teşekkür ederim.

  2. emre hoca gibi bir öğretmen sahip olduğum için çok şanslıyım ????

  3. YKS sürecinde desteklerinden dolayı emre hocaya teşşekür ederim

  4. öğrenci seminer salonunda covid testi yaptırıp sınava girmiş herhangi bir tedbir alınmadan karantina olmadan öğrenciler eğitim öğretim süreci devam etti insanların hayatı riske atılıyor öğrenci kendini iyi hissettiği için kuruma bile gelmek istemiş.

  5. Telefonlara el koymak gibi oldukça ilkel bir yönteme başvurmak doğru mudur acaba?

Yoruma kapalı.