Sinav Koleji̇

4.6
(36)

Buca Sinav Koleji̇ Buca Kampüsü adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yıldız, 200/17. Sk. No:45-47 D:No:45-47, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 454 20 01

Buca Sinav Koleji̇ Buca Kampüsü Yol Tarifi

SINAV KOLEJİ - BUCA KAMPÜSÜ

Sinav Koleji̇ Buca Kampüsü İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yıldız, 200/17. Sk. No:45-47 D:No:45-47, Buca – İzmir olan Sinav Koleji̇ Buca Kampüsü, işletmesine (0232) 454 20 01 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sinav Koleji̇ Buca Kampüsü ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sinav Koleji̇ Buca Kampüsü yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sinav Koleji̇ Buca Kampüsü hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sinav Koleji̇ Buca Kampüsü ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sinav Koleji̇ Buca Kampüsü ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sinav Koleji̇ Buca Kampüsü için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sinav Koleji̇ Buca Kampüsü bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sinav Koleji̇ Buca Kampüsü sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 36

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Sinav Koleji̇ Yorumları

  1. Okula girmeden önce köşe başında çöp koytenyeri bazen çok dolu oluyo.cevresi pis düzensiz çocuklar camlardan sarkip bağırıyorlar sağa sola.yoneticilere duyrulur

  2. Sınav dersaneleri edindiği tecrübeleri ile okullaşma ve şubelesmeye giderek kurumsallaşma yolunda dev adımlar attı.Egitimdeki kalitesini öğrenci sayısını artırarak ispat etti.Eğitim kadrosu kaliteli olunca başarı kendiliğinden ortaya çıkıyor..

  3. Gerçekten iyi bir okul. Hem turkce hem İngilizce eğitim olarak.. Ayrica çocuklara olan yaklaşımıyla beraber, cok iyi bir Atatürkçü okul..

  4. Tüm kolejleri araştırdım, eğitimlerine, kadrosuna, yabancı dil eğitimine, spor, sanat ve diğer etkinliklerine en doğru dürüst eğitim yapan kurum burayı buldum. kaç yılımız ve paramız dışarda boşa gitti. Kaybettiğimiz yıllar için çok hata yapmışız. şimdi iki çocuğum da burada ve iki yıldır çok doğru eğitim alıyorlar. pandemide bile dolu dolu eğitim gördüler, aşırı takip ediyorlar. sürekli haberdar ediyorlar. Buralara çok fazla gelen bir okul 🙂 yorumlarımdan rahatsız olmasınlar ama hakkaten öyle.

  5. Okulumuzu öğretmenlerimizi ve yoneticilerimizi çok seviyoruz. Zaten başlayınca vazgecemiyorsunuz. Gerçekten çok ilgili bir okul

Yoruma kapalı.