Sharlie Cheen Bar

4.1
(914)

Sharlie Cheen Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Brunnenstraße 196, Berlin – Germany

Telefon : 030 55527425

Sharlie Cheen Bar Yol Tarifi

Sharlie Cheen Bar

Sharlie Cheen Bar Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Brunnenstraße 196, Berlin – Germany olan Sharlie Cheen Bar, işletmesine 030 55527425 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sharlie Cheen Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sharlie Cheen Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sharlie Cheen Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sharlie Cheen Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sharlie Cheen Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sharlie Cheen Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sharlie Cheen Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sharlie Cheen Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 914

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Sharlie Cheen Bar Yorumları

  1. Oldukça hoş bir mekan içki fiyatları normal gece 12 ye kadar zaman geçirmek ve içmek içşn ideal

  2. Magic mike ve ekibi bize bütün gece mükemmel tavsiyeler verdi. Bilgili personel ve iyi vakit geçirmek istiyorsanız şiddetle tavsiye edilir. Kesinlikle onları vur.

  3. Derecelendirme değiştirildi – İsim harika, ancak vaatlerine yakın bile değil. Benim açımdan, özel bir bar değil, sadece standart. Orada çok daha iyi barlar var.

  4. Çarşamba günü gitti, serin oturma alanı ile eğlenceli ve rahat. Alt katta bir dans pisti var, çok büyük bir şey değil. Hafta içi bir içki için şiddetle tavsiye ederim

  5. Really nice interior, interesting cocktails, friendly staff. A major drawback for me was that it was very very cold and half of the people were sitting inside with their jackets on. Not really the comfy temperature to have a cold cocktail in. So after the first cocktail we decided to go somewhere else. Sad really because I liked the place.

Yoruma kapalı.