Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

2.9
(172)

T C Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kozağaç, Özmen Cd. No:147, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 452 52 52

T C Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

T.C. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T C Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kozağaç, Özmen Cd. No:147, Buca – İzmir olan T C Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, işletmesine (0232) 452 52 52 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca T C Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan T C Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. T C Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak T C Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan T C Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. T C Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. T C Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada T C Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.9 / 5. Toplam Oy : 172

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yorumları

  1. Hastanede hiçbir zaman cildiye doktoru bulunmuyor. 3 tane cildiye doktorunun 1 tanesi var ve o da sadece 10 kişi sıradan alıyor. Saat 6.30 dan beri sırada bekliyorsunuz saat 8.30 olunca sıra almak için birbirini ezmek isteyen insanlar veznelere hücum ediyor ve doktorun raporlu olduğunu duyuyorsunuz. Randevu bulmak imkansız ve sıra almakta aynı şekilde.

  2. Bir iki doktoru dışında doktorlarının çoğu ukala bir soru soruyorsun ikinciyi söyletmiyorlar.Hele araştırma hastanesi adı hiç yakışmıyor.Benim aklım almıyor anneme karşıdan bakıp senin ihtiyacın yok diyerek raporlu ilacını iptal etti çok bilmiş bir nöroloji doktoru Alper Döner diğer doktoru da ilacı yazmaması için telefon açıp uyardı.Ne biçim bir iş ahlakı ne biçim bir hipokrat yemini bunlarınki anlamadım gitti.Kime yaranacak kime para kazandıracaklar şaşırdılar artık.Acil durum dışında gidilemeyecek kadar kötü bir hastane???? Allah hastaları oraya düşürmesin????????????

  3. Temiz bir hastane. Goruntulemeleri pek güvenilir bulunmuyormus. İyi bir doktor bulabilirsek her hastane en iyi hastane. Alanında uzman ve hastayla bağ kurabilen hastasını dinleyen doktor en iyi doktorlar bana göre. Günümüzde sağlık personeli hastanın yüzüne değil sadece ekrana ve öğle arasına ne kaldı diye saate bakıyor.
    Bu arada devlet hastanelerinde iyi bir cildiyeci bilen varsa lütfen yazsın. Teşekkürler.

  4. Çok acil olmadığı sürece gitmemenizi tavsiye ederiz. İğne enjeksiyon gibi işlemlerde iyleşseniz bile sakat kalma ihtimaliniz yüksek.

Yoruma kapalı.