Sertan Emlak

5
(9)

Sertan Emlak adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Efeler, Forbes Sk. No:103/B, Buca – İzmir

Telefon : 0554 744 01 74

Sertan Emlak Yol Tarifi

Sertan Emlak

Sertan Emlak İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Efeler, Forbes Sk. No:103/B, Buca – İzmir olan Sertan Emlak, işletmesine 0554 744 01 74 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sertan Emlak ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sertan Emlak yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sertan Emlak hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sertan Emlak ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sertan Emlak ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sertan Emlak için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sertan Emlak bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sertan Emlak sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Sertan Emlak Yorumları

  1. Güler yüzlü,sözünün eri ve prensipleri olan bir işletmeci

  2. Gayrimenkul gibi hassas ve teknik bilgi gerektiren bir iş kolunda faaliyet gösterip, bu denli net, açık ve yanlış anlamalara sebep olmayacak bir profesyonellikte çalışan, geçmişi ve portföyü sağlam bir firma.

  3. Sertan beye kibarlığı ve yardımsever tavırlarından dolayı çok teşekkür ederiz sayesinde 1 saat içinde ev sahibi olduk

Yoruma kapalı.