Selvim Avm

4.1
(30)

Selvim Avm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yıldız, 242/16. Sk., Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Selvim Avm Yol Tarifi

Selvim Avm

Selvim Avm İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yıldız, 242/16. Sk., Buca – İzmir olan Selvim Avm, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Selvim Avm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Selvim Avm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Selvim Avm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Selvim Avm ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Selvim Avm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Selvim Avm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Selvim Avm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Selvim Avm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Selvim Avm Yorumları

  1. Bee park harika bir yer. Çocuklar için kapalı alanı ve oyun sahası çok güzel. Tek sıkıntısı alanın küçük olması. Personel güler yüzlü ve sıcak kanlı. İşlerini severek yapan insanlar burada toplanmış. Fiyatlar gayet uygun. Açık alan biraz küçük ama idare eder.

Yoruma kapalı.