Schuh & Schlüsseldienst

4.6
(17)

Schuh & Schlüsseldienst adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ritterstraße 4, Berlin – Germany

Telefon : 030 55871351

Schuh & Schlüsseldienst Yol Tarifi

Schuh & Schlüsseldienst

Schuh & Schlüsseldienst Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ritterstraße 4, Berlin – Germany olan Schuh & Schlüsseldienst, işletmesine 030 55871351 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Schuh & Schlüsseldienst ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Schuh & Schlüsseldienst yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Schuh & Schlüsseldienst hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Schuh & Schlüsseldienst ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Schuh & Schlüsseldienst ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Schuh & Schlüsseldienst için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Schuh & Schlüsseldienst bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Schuh & Schlüsseldienst sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Schuh & Schlüsseldienst Yorumları

  1. Çok büyük hizmet. Hızlı ve kolay. Memnuniyetle tekrar tekrar

  2. İyi adam, tavsiye ederim. Fiyat ok! Ucuz değil ama franchise Schlüsseldienst kadar pahalı değil. Kopyalamak için alışılmadık derecede karmaşık (belki de eski?) Bir anahtarım vardı. Bu denediğim ikinci dükkandı. Sahibi anahtarı kopyaladı ve iyi görünüyordu. Bana çalışmasını garanti ettiğini söyledi. Anahtar saat yönünde döndü ancak saat yönünün tersine dönmedi. Geri döndüm ve bazı değişiklikler yaptı, ancak işe yarayacağından% 100 emin değildi, bu yüzden geri ödeme talep ettim (dükkan yaşadığım yerden biraz uzakta, bu yüzden tekrar geri dönmek istemedim). O bana iade ve beklenmedik bir tür acil bir anahtar olarak anahtarı tutmak izin. Değiştirilmiş anahtar işe yararsa banka havalesi ile ödeme yapacağımı düzenledik, ancak maalesef işe yaramadı.

  3. En iyi ayakkabı ve çilingir dükkanı.
    Buraya gelmenizi şiddetle tavsiye ederiz!

Yoruma kapalı.