Schönerie Massage & Naturkosmetik

4.7
(76)

Schönerie · Massage & Naturkosmetik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bötzowstraße 24, Berlin – Germany

Telefon : 0179 2914225

Schönerie · Massage & Naturkosmetik Yol Tarifi

Schönerie · Massage & Naturkosmetik

Schönerie · Massage & Naturkosmetik Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bötzowstraße 24, Berlin – Germany olan Schönerie · Massage & Naturkosmetik, işletmesine 0179 2914225 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Schönerie · Massage & Naturkosmetik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Schönerie · Massage & Naturkosmetik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Schönerie · Massage & Naturkosmetik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Schönerie · Massage & Naturkosmetik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Schönerie · Massage & Naturkosmetik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Schönerie · Massage & Naturkosmetik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Schönerie · Massage & Naturkosmetik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Schönerie · Massage & Naturkosmetik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 76

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Schönerie Massage & Naturkosmetik Yorumları

 1. Masajım yaklaşık 1 ay önceydi.

  İlk başta durumu biraz tuhaf buldun.
  Hoş bir merhaba ya da arkadaşça bir karizma değil, böylece hemen kendinizi iyi hissedebilirsiniz, yani bu rahatlamak ve iyi hissetmekle ilgili. Tabii yine de bir merhaba var 🙂
  Masajın kendisi iyiydi, ancak daha çok okşaydı.
  Ayrıca, web sitesinde masaj yaparken maske çıkarılabilse de, arkadaşım masörünün açıkça söylediği maskeyi takılı tutmalıdır.

  Dükkan çok lüks, bu yüzden kadınlar için erkeklerden daha fazla.

 2. Güzel dükkan, Sophia en iyisi, harika bir eli ve çok fazla bilgisi var. çoooook memnunum. Asla başka bir yere gitme. İyi hissettiren atmosfer.

Yoruma kapalı.