Schmargon Marjama Zahnärztin

4.4
(23)

Schmargon Marjama Zahnärztin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Schönhauser Allee 5, Berlin – Germany

Telefon : 030 4494665

Schmargon Marjama Zahnärztin Yol Tarifi

Schmargon Marjama Zahnärztin

Schmargon Marjama Zahnärztin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Schönhauser Allee 5, Berlin – Germany olan Schmargon Marjama Zahnärztin, işletmesine 030 4494665 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Schmargon Marjama Zahnärztin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Schmargon Marjama Zahnärztin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Schmargon Marjama Zahnärztin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Schmargon Marjama Zahnärztin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Schmargon Marjama Zahnärztin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Schmargon Marjama Zahnärztin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Schmargon Marjama Zahnärztin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Schmargon Marjama Zahnärztin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Schmargon Marjama Zahnärztin Yorumları

  1. Birkaç yıldır burada hastayım. Dr. Schmargon ve ekibi sadece harika. İyi organize olmuş, yetkin, yakışıklı, sabırlı ve esprili. Tüm sorularım – ve genelde çok azım var – her zaman tamamen ve anlaşılır bir şekilde cevaplandırılır. Her tedavi düşünceli, nazik ve profesyoneldi. Dişlerimin emin ellerde olduğu için çok mutluyum. Teşekkür ederim

  2. Neredeyse 20 yıldır Bayan Schmargon ve ekibinin hastasıyım. Ben de dişçiye gitmeyi sevmiyorum. Ancak burada emin ellerde olduğumu ve hem profesyonel hem de kişisel olarak çok iyi bakıldığımı hissediyorum. Bu beni çok sakinleştiriyor. Çok profesyonel, şiddetle tavsiye edilir!

  3. 20 yıldan fazladır bu diş hekimiyle birlikteyim ve böyle bir doktorum olduğu için her zaman çok mutluyum çünkü dişçiye gitmeyi sevmiyorum.
    Bayan Schmargon ve ekibi çok dikkatli ve sorununuzu anlamak ve sizin için en iyi çözümü bulmak için zaman ayırın.
    Herkese böyle iyi bir doktora gitmesini tavsiye edebilirim.

Yoruma kapalı.