Saphire Bar Berlin

4.3
(311)

Saphire Bar Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bötzowstraße 31, Berlin – Germany

Telefon : 030 25562158

Saphire Bar Berlin Yol Tarifi

Saphire Bar Berlin

Saphire Bar Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bötzowstraße 31, Berlin – Germany olan Saphire Bar Berlin, işletmesine 030 25562158 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Saphire Bar Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Saphire Bar Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Saphire Bar Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Saphire Bar Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Saphire Bar Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Saphire Bar Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Saphire Bar Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Saphire Bar Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 311

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Saphire Bar Berlin Yorumları

  1. Süper lezzetli ve kaliteli kokteyller içmek istiyorsanız burası tam size göre. Şimdiye kadar yaşadığınız en iyi kokteyller için yaklaşık 15 €. Seçim çok büyük (yaklaşık 32 sayfa içecek menüsü).
    Tüm menüde yolumu denemeyi seviyorum.

  2. Kokteyller lezzetliydi. Fiyatlar çok adil. Büyük bir şişe su için 3 avro ödedik ve her biri 10 avroluk büyük kokteyller uygun. Kokteyllerde çok fazla tutku ve yaratıcılık olduğunu ve çok çeşitli alkolsüz kokteyller olduğunu tadabilirsiniz.

  3. Ne harika bir bar! Dün evlilik yıldönümümüzü orada “içtik”, kokteyller çok iyiydi, uygun fiyatlı ve özenli hizmet. Tutkunu hissedebilirsin! Corona döneminin geri kalanını iyi geçin, geri dönmekten mutluluk duyarız.

  4. Son derece geniş lezzetli ve kaliteli kokteyller. Servis dostu oldu.

  5. Karmaşık ve inanılmaz içecekler, çeşitli tür ve tatlardan oluşan süper uzun bir menü.

Yoruma kapalı.