Sabire Butik Cafe

5
(4)

Sabire Butik Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, 317. Sk. no:67, Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Sabire Butik Cafe Yol Tarifi

Sabire Butik Cafe

Sabire Butik Cafe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, 317. Sk. no:67, Buca – İzmir olan Sabire Butik Cafe, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sabire Butik Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sabire Butik Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sabire Butik Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sabire Butik Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sabire Butik Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sabire Butik Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sabire Butik Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sabire Butik Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Sabire Butik Cafe Yorumları

  1. Harika makarna soslarına, müthiş tariflere sahip, insanın içini ısıtan bir çok samimi bir butik cafe… tavsiye ederim!

  2. Harika!! Nostaljik bir yer biz orada hep mutluyuz????????#sabirebutikcafe

Yoruma kapalı.