Rosenburger

4.3
(1034)

Rosenburger adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Brunnenstraße 196, Berlin – Germany

Telefon : 030 24083037

Rosenburger Yol Tarifi

Rosenburger

Rosenburger Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Brunnenstraße 196, Berlin – Germany olan Rosenburger, işletmesine 030 24083037 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Rosenburger ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Rosenburger yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Rosenburger hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Rosenburger ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Rosenburger ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Rosenburger için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Rosenburger bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Rosenburger sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 1034

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Rosenburger Yorumları

 1. Diğer yerler, şehirdeki en iyi burgerin ününe sahiptir. Bu, muhtemelen en büyük lezzet çeşitliliğine sahip kesinlikle iyi bir tanesidir ve bir tane seçmek basit bir mesele değildir. Şiddetle tavsiye edilir.

 2. Tatlı patates 3,5 Euro sefil kısmı.
  Oraya asla geri dönmeyeceğim.
  Açıldığı ilk günden itibaren müşterisiydim.

 3. Ucuz ve zengin. Benim zevkime göre çok az baharatlı, ama baharatlayabilirsiniz.

 4. Uzun zamandır düzenli bir müşteri olarak bu mağazaya bir daha adım atmayacağım!
  Niye ya? Dükkanı keşfettiğimde temel hamburger yaklaşık 2,30 avroya mal oldu. Birçok fiyat artışına katıldım ve bazılarını iyi buldum.
  Şimdi basit hamburger 7 avrodan fazla!
  Şimdi birçok kez daha pahalı, ancak kalite gözle görülür şekilde iyileşmedi.
  Sadece tatilde fiyatı umursamayan saf bir turist dükkanı haline geldi.

Yoruma kapalı.