Profesyonel Sürücü Kursu

3.2
(25)

Buca Profesyonel Sürücü Kursu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erdem Caddesi 232 B,Yaylacık Mahallesi, 35400 Buca, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 442 12 02

Buca Profesyonel Sürücü Kursu Yol Tarifi

Profesyonel Sürücü Kursu

Profesyonel Sürücü Kursu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erdem Caddesi 232 B,Yaylacık Mahallesi, 35400 Buca, Buca – İzmir olan Profesyonel Sürücü Kursu, işletmesine (0232) 442 12 02 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Profesyonel Sürücü Kursu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Profesyonel Sürücü Kursu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Profesyonel Sürücü Kursu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Profesyonel Sürücü Kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Profesyonel Sürücü Kursu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Profesyonel Sürücü Kursu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Profesyonel Sürücü Kursu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Profesyonel Sürücü Kursu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Profesyonel Sürücü Kursu Yorumları

  1. GÜLER YÜZ DİNAMİK HİZMET ANINDA ÇÖZÜM İZMİR BUCADA EHLİYET ALINABİLECEK TEK ADRES PROFESYONEL SÜRÜCÜ KURSU

  2. Direksiyon hocaları tarafından defalarca azarlandım. Değiştirmek istediğimde ise değiştiremeyeceklerini söylediler. Hocayla tartışmamız üzerine sınavda bana hata yaptırdı. Komisyondaki hocalar da direksiyon hocam yüzünden sınavdan kaldığımı belirttiler. Hakkınızın yenmesini istiyorsanız, o kadar para bayılıp ehliyet alamamak istiyorsanız bu sürücü kursunu tercih edin. Adları gibi profesyonel değiller ne yazık ki.

  3. Adı gibi profesyonel bir sürücü kursu ama ama araba kullanmayı öğretmekte değil, dolandırıcılıkta profesyonel. Yazılı sınavlardan çok iyi dereceyle geçen, yıllardır direksiyon hakimiyeti ve trafik tecrübesi olan kardeşimi 3 kere kasıtlı bir şekilde bıraktılar. Tek hedefleri profesyonel bir şekilde sizi soymak. Paranızı defalarca aldıktan sonra tüm suçu size gyüklemeye çalışırlar. Hocalar ve sürücü kursu arasında anlaşma var, sürekli birbirlerinin çıkarlarını kolluyorlar ve belli ki çok para yiyorlar. Sınav tarihini haber vermemekten tutun da direksiyon sınavı sırasında hiçbir hata yapılmadan hocanın sert bir dille geç arkaya geç diyerek sınavı sonlandırmasına kadar tüm rezillikler bu sürücü kursunda. Önünden bile geçmeyin, zira o şekilde bile crbinizden paranızı alabilirler.

  4. İŞLETME YETKİLİLERİ ÇOK İLGİLİ VE ALAKALI ĶİŞİLER KURUMSAL BİR FİRMA TAVSİYE EDİYORUM HERKESE…

Yoruma kapalı.