Prinzenpott Floristik

4.5
(45)

Prinzenpott Floristik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Greifswalder Str. 207, Berlin – Germany

Telefon : 030 4251660

Prinzenpott Floristik Yol Tarifi

Prinzenpott Floristik

Prinzenpott Floristik Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Greifswalder Str. 207, Berlin – Germany olan Prinzenpott Floristik, işletmesine 030 4251660 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Prinzenpott Floristik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Prinzenpott Floristik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Prinzenpott Floristik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Prinzenpott Floristik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Prinzenpott Floristik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Prinzenpott Floristik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Prinzenpott Floristik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Prinzenpott Floristik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 45

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Prinzenpott Floristik Yorumları

  1. Güzel tasarlanmış bir dükkan, ne yazık ki yaşlı bir meslektaşın (belki de patronun) yeraltı hizmet anlayışı beni Noel (yaklaşık 150 EUR değerinde teraryum / yosun resim kombinasyonu) ve kesinlikle ilk dinlendiğim seraya hediye fikriyle dışarı çıkarıyor. Bu kadar çok sayıda küçük işletme böyle mücadele etse de, hala var olması inanılmaz. Paranızı kesinlikle başka mağazalarda harcamalısınız!

  2. Güzel taze ve özel çiçekler, ayrıca yeşil bitkiler, 0815 değil. Fiyatlar tamam. Fantastik yosun manzaralarına sahip büyük bir mağaza, örneğin duvarda. Şelaleden sıçrayan sessizlik ve kuşların cıvıltısı keyifli bir alışveriş yaratır. Sonra güler yüzlü hizmet var.

  3. Harika bir çiçek seçkisine sahip güzel bir dükkan. Dükkanda çok rahat hissediyorsun

Yoruma kapalı.