Prenzlauer Apotheke

2.5
(87)

Prenzlauer Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Prenzlauer Allee 214, Berlin – Germany

Telefon : 030 4425924

Prenzlauer Apotheke Yol Tarifi

Prenzlauer Apotheke

Prenzlauer Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Prenzlauer Allee 214, Berlin – Germany olan Prenzlauer Apotheke, işletmesine 030 4425924 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Prenzlauer Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Prenzlauer Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Prenzlauer Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Prenzlauer Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Prenzlauer Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Prenzlauer Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Prenzlauer Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Prenzlauer Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.5 / 5. Toplam Oy : 87

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Prenzlauer Apotheke Yorumları

 1. Buzdolabında saklanması gereken ilaçlar, uzun süre sıcak ellerde tutularak, soğutma pedi veya en az bir poşet olmadan teslim edildi. İki ilaç için ayrı fatura istendi. Sonuç: İki ayrı miktar toplandı, ancak her ikisi de aynı makbuzda sonuçlandı. Uygulama üzerinden ön sipariş verebilmek kullanışlı ama benim için buna değmez.

 2. Beceriksiz Alman olmayan personel, diğer yerlerden daha yüksek fiyatlar. En iyi ürün/fiyat anlaşmasını almanızı sağlamak için çok konuşurlar ve bu doğru değildir. Dikkat edin – kesinlikle tavsiye edilmez!

 3. Cumartesi günü sipariş verin, yanlış toptancıda çalışan. gelmez. Pazartesi günü tekrar sipariş verin, çalışan çözeltiler yerine çok yüksek dozda tabletler sipariş ediyor. Tamamen niteliksiz çalışanlarla sadece bir felaket. Patron muhtemelen çalışanlara para yatırmadan maksimumda – eczane fiyatlarında – nakit para kazanmak istiyor. Hayır teşekkürler!

 4. Merhaba!!!
  Şimdi birkaç kez bu eczanede müşteri olarak bulundum, reçetesiz özel alışveriş yaptım.
  Sahibinin veya çalışanın hizmetlerinden olumsuz olarak rahatsız olurum. Her zaman önce müşteriye en pahalı ürünü sat, bu yüzden cüzdanını rahatlatmak için piyasada hangi üreticinin veya ürünün olduğunu önceden bilmeye dikkat et.

  Elbette bu çağda kendi başının çaresine bakabilecek insanlar var, buna şüphe yok ama bu malzemelerle özel olarak ne yaptığınız bir çalışan değil çünkü her eczanede iğne ve yara bandı alabilirsiniz. DM.

  O yüzden aptalca sorular sormadan müşterinin istediğini sat.

  Bu konudaki fikrim 6 -.

 5. Tavsiye edilmez, önce gerekli ilaç bulunmaz, sonra sadece doğum isteniyorsa mazeret verilir. Araba yok, bisiklet yok vs.
  Bu eczane hariç her eczane

Yoruma kapalı.