Planethome Immobilien Berlin

3.3
(41)

Planethome Immobilien Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedrichstraße 151, Berlin – Germany

Telefon : 030 800930700

Planethome Immobilien Berlin Yol Tarifi

PlanetHome Immobilien Berlin

Planethome Immobilien Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedrichstraße 151, Berlin – Germany olan Planethome Immobilien Berlin, işletmesine 030 800930700 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Planethome Immobilien Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Planethome Immobilien Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Planethome Immobilien Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Planethome Immobilien Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Planethome Immobilien Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Planethome Immobilien Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Planethome Immobilien Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Planethome Immobilien Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 41

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Planethome Immobilien Berlin Yorumları

  1. Dennis Schulenberger, izlemeden 10 dakika önce bir görüntüleme randevusunu iptal etti. Bu hiç profesyonelce değil ve müşterinin nereden geldiği ya da oraya gidip gelmek için ne kadar zaman alabileceği konusunda düşüncesizce. Kesinlikle müşteri zihniyeti yok ve kovulmalı

  2. Çok iyi işbirliği. Burada mülkümü buldum. Ben de Mr. Ingenhaag şans. Daha iyi bir komisyoncu olamazdım. Çok güzel, her zaman müsait ya da her zaman geri aradı ve noterde beni destekledi.

  3. Çok, çok iyi bir işbirliği, sadece her şey için teşekkür edebilirim!

Yoruma kapalı.