Pharmacy Hackesches Quartier

4.6
(87)

Pharmacy Hackesches Quartier adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Henriette-Herz-Platz 3, Berlin – Germany

Telefon : 030 33026156

Pharmacy Hackesches Quartier Yol Tarifi

pharmacy Hackesches Quartier

Pharmacy Hackesches Quartier Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Henriette-Herz-Platz 3, Berlin – Germany olan Pharmacy Hackesches Quartier, işletmesine 030 33026156 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pharmacy Hackesches Quartier ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pharmacy Hackesches Quartier yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pharmacy Hackesches Quartier hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pharmacy Hackesches Quartier ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Pharmacy Hackesches Quartier ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pharmacy Hackesches Quartier için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pharmacy Hackesches Quartier bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pharmacy Hackesches Quartier sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 87

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Pharmacy Hackesches Quartier Yorumları

  1. Bugün tesadüfen ilk kez eczaneye gittim ve kendimi iyi tavsiye edilmiş ve iyi bakılmış hissettim.

    Kesinlikle yürüyüşe değer ve mahalleye teslimat hizmeti olmasına gerçekten şaşırdım.

    Bu yüzden şiddetle tavsiye edilir ve kesinlikle tekrar giderdim.

    ÜST ????????????

  2. Dost canlısı ve yetkin tavsiyeler. Yeterli personel tarafından hızlı işleme. Biraz sıkı, bu da bazen sağduyuya zarar veriyor. Tarihi iç yapı harika ve bu nedenle bu güzel eski ahşap iç yapıyı görmek için satın almaya değer.

  3. Erzeugen des Impfzertifikates war völlig problemlos und das Personal war freundlich.

Yoruma kapalı.