Pharmacy At Strausberger Platz

2.6
(45)

Pharmacy At Strausberger Platz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Strausberger Pl. 11/12, Berlin – Germany

Telefon : 030 2493863

Pharmacy At Strausberger Platz Yol Tarifi

Pharmacy At Strausberger Platz

Pharmacy At Strausberger Platz Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Strausberger Pl. 11/12, Berlin – Germany olan Pharmacy At Strausberger Platz, işletmesine 030 2493863 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pharmacy At Strausberger Platz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pharmacy At Strausberger Platz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pharmacy At Strausberger Platz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pharmacy At Strausberger Platz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Pharmacy At Strausberger Platz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pharmacy At Strausberger Platz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pharmacy At Strausberger Platz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pharmacy At Strausberger Platz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.6 / 5. Toplam Oy : 45

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Pharmacy At Strausberger Platz Yorumları

 1. Süper kötü hizmet, aynı zamanda düşmanca olan beceriksiz çalışanlar.

  Sipariş edilmesi gereken çeşitli ilaçlarla telefonla üç kez reçete verdim. 3 kez çalışmadı ve birkaç kez gitmek zorunda kaldım! Telefonda kronik hasta olduğum, hastaneden yeni çıktığım ve ameliyat olduğum için ayaklarımın pek iyi olmadığını söylediğimde bile, nihayet reçetemi almak için iki kez gitmem gerekti. Özür dileme ya da yatıştırıcı sözler yoktu – hatta kurcalandım! Ya ilaçlar sipariş bile edilmedi, zaten kapalı olduğu için giremeyeceğiniz bir depodaydı ya da yanlış bir şeydi.

  Eczane yaşadığım yere yakın olsa bile bugünden itibaren başka bir eczaneye gideceğim.

  Eczanenin bu berbat hizmete nasıl ayak uydurabileceğinden emin değilim.

 2. Her zaman kötü bir deneyim, tavsiye arzusu yok, üç kez farklı bir çalışana bağlı ve her seferinde baştan başlayıp hala sonuç yok … ve sonunda müşterinin sorununu farklı bir eczanede çözebileceği için mutlular. Müşterilerle tanışmak istemiyorsanız, lütfen tezgahın arkasında durmayın;)

 3. Aradım ve kaba davrandı, arsız geldi ve telefonda söyleyemeyeceğimi söyledi ve arsız sadece kırdı, bu gerçekten düşmanca, bu yüzden iyi bir gün bile demedi

 4. Her zaman kasada kötü bir kadın. Tür?? Numara. Güzelin ne demek olduğunu anlamıyor. Yabancılarla geniş dil saygısızlıktır. Bir daha asla. Benim tavsiyem diğer eczane. Bu asla, asla, bir daha asla!

 5. Yavaş. Oradaki ilk kötü deneyim değil, ama kesinlikle sonuncusu. Kasiyerin siparişimi dükkanda alması için 15 dakikaya ihtiyacı vardı. Aynı gün teslim alınmaya hazır olması gereken 3 ürün sipariş ettim. Siparişte 1 ürün unuttu. Sonunda fazladan bir gün beklemek zorunda kaldı.

Yoruma kapalı.