Petrick Petshop

5
(6)

Buca Petrick Petshop adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, 126/2. Sk. No:8, Buca Organize Sanayi Bölgesi/Buca – İzmir

Telefon : 0552 435 95 95

Buca Petrick Petshop Yol Tarifi

Petrick Petshop

Petrick Petshop İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, 126/2. Sk. No:8, Buca Organize Sanayi Bölgesi/Buca – İzmir olan Petrick Petshop, işletmesine 0552 435 95 95 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Petrick Petshop ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Petrick Petshop yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Petrick Petshop hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Petrick Petshop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Petrick Petshop ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Petrick Petshop için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Petrick Petshop bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Petrick Petshop sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Petrick Petshop Yorumları

  1. Fiyatlar uygun Ürünler kaliteli Çalışanlar güler yüzlü Buca çok şanslısınız

  2. Kapalı kum kabı ve mama kabı almıştım gerçekten çok kullanışlı ve kaliteliler , fiyatlar bucanin en uygunu ve çalışan arkadaş alışverişimizden sonra kedime bir hediye de vermişti biz çok memnun kaldık ???????? tavsiye ederiz .

Yoruma kapalı.