Petit Bijou

3.8
(471)

Petit Bijou adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : direkt an der Spree, Monbijoustraße 1, Berlin – Germany

Telefon : 030 30882073

Petit Bijou Yol Tarifi

petit bijou

Petit Bijou Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi direkt an der Spree, Monbijoustraße 1, Berlin – Germany olan Petit Bijou, işletmesine 030 30882073 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Petit Bijou ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Petit Bijou yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Petit Bijou hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Petit Bijou ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Petit Bijou ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Petit Bijou için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Petit Bijou bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Petit Bijou sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 471

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Petit Bijou Yorumları

  1. Yer tahsisinde ayıp, anarşi var. Bir masa için 20 dakika bekliyorsunuz. Rezervasyon yapamıyorsunuz ve sonra siz bedava bekliyorsunuz, diğerleri oturuyor ve cayır cayır yanan güneşin altında durduğumuz ve beklediğimiz söylenmiyor. Yeterli masa yok
    Servis güzel görünüyor ama tamamen bunalmış

  2. Görülmeye değer çok güzel ve keyifli bir yer. Oraya eşiniz, eşiniz veya ailenizle gidebilirsiniz, hatta oraya yalnız gidebilirsiniz çok hoş bir atmosfer lezzetli kahve, lezzetli kekler, hepsi iyi ve sıra dışı meyve suları ortaya çıkıyor. Burayı eşim ve kızlarımla defalarca ziyaret ettim, orada sessizce sohbet edebilirsiniz. Fiyatlar çok yüksek değil, orada sunulan lezzetler doğrultusunda. Tüm kalbimle tavsiye ederim.

  3. Lovely cafe, friendly and with extremely tasty pumpkin soup and quiche, as well as a fine cup of coffee. Nice inside, but it would be great outside in the sun (we didn’t see any!) in such a beautiful position.

Yoruma kapalı.