Peilin Thaimassage

4.7
(34)

Peilin Thaimassage adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Garnisonkirchpl. 2, Berlin – Germany

Telefon : 030 24046812

Peilin Thaimassage Yol Tarifi

Peilin - Thaimassage

Peilin Thaimassage Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Garnisonkirchpl. 2, Berlin – Germany olan Peilin Thaimassage, işletmesine 030 24046812 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Peilin Thaimassage ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Peilin Thaimassage yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Peilin Thaimassage hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Peilin Thaimassage ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Peilin Thaimassage ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Peilin Thaimassage için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Peilin Thaimassage bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Peilin Thaimassage sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 34

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Peilin Thaimassage Yorumları

  1. Belirli bir zamanda bir Savaşçı Masajı yaptırırsanız, aynı zamanda uygun niteliklere sahip personelin o sırada hazır olmasını beklersiniz. Aksi takdirde çok güzel.

  2. Ning ile çok iyi bir geleneksel Tay masajı yaptı. Güçlüydü ve şimdi çok rahatım.

Yoruma kapalı.