Park Inn By Radisson Izmir

4.4
(1487)

Buca Park Inn By Radisson Izmir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alsancak, Cumhuriyet Blv No:124, Konak – İzmir

Telefon : (0232) 404 42 42

Buca Park Inn By Radisson Izmir Yol Tarifi

Park Inn by Radisson Izmir

Park Inn By Radisson Izmir İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alsancak, Cumhuriyet Blv No:124, Konak – İzmir olan Park Inn By Radisson Izmir, işletmesine (0232) 404 42 42 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Park Inn By Radisson Izmir ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Park Inn By Radisson Izmir yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Park Inn By Radisson Izmir hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Park Inn By Radisson Izmir ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Park Inn By Radisson Izmir ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Park Inn By Radisson Izmir için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Park Inn By Radisson Izmir bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Park Inn By Radisson Izmir sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 1487

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Park Inn By Radisson Izmir Yorumları

 1. Odalar fotoğraflardaki kadar büyük değil, minibar stabil tutuyor deniliyor yalan ısıtıyor resmen, odada kahve var kaşık yok karıştırmak imkansız… Televizyona hdmi takılmıyor güvenlik sebebiyle girilmiyor ve asla istenen şifreyi vermiyorlar. Oda direkt yan duvara bakıyor aşırı havasız iyi diyebileceğimi geçtim normal diyebileceğim bir şey bile yoktu kusura bakmayın ama memnun kalmadım

 2. Ciddi bir şekilde otopark sorunu var! Radissona yakışmayan bir muameleyle karşı karşıya kaldım! 5 gün kalmama rağmen oda servisinin her zaman 2 saat sonra gelmesi ise tahammül sınırlarını zorlar şekildeydi. Odalar fotoğraflarda görüldüğü gibi asla değil, ne geniş ne de içerideki eşyalar çalışıyor!(buzdolabı,klima) ayrıca odada kullanmanız için terlik,sabun vs. hiçbiri yoktu. Değil bir yıldız verdiğim para dâhil … olsun!

 3. Otel açıldığından beri gidiyorum, yıllar sonra da eşimle gelmek kısmet oldu
  1. Konumu çok güzel
  2. Çalışanları son derece ilgili ve kibar
  3. Kahvaltısına bayılıyordum ama pandemi nedeniyle sanırım kısıtlıydı bu sefer
  4. Otopark günlük 40tl otopark konusunda iyileştirme yapılabilse güzel olur
  5. Oda temizliği konusunda ufak tefek sorunlar vardı ama genel olarak çok temiz otel
  Puanım 5, Herkese iyi tatiller

Yoruma kapalı.