Ozmen Pharmacy

4.6
(5)

Ozmen Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kozağaç, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 452 77 41

Ozmen Pharmacy Yol Tarifi

Ozmen Pharmacy

Ozmen Pharmacy İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kozağaç, Buca – İzmir olan Ozmen Pharmacy, işletmesine (0232) 452 77 41 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ozmen Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ozmen Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ozmen Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ozmen Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ozmen Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ozmen Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ozmen Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ozmen Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Ozmen Pharmacy Yorumları

  1. Sahibi cok iyi bir insan tavsiye edilir yardımcı olmayı seviyorlar

  2. Müşteriye ilgi güleryüz çok iyi. Ayrıca çalışanlar da bilgili ve kültürlü insanlar. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.İlgileri için teşekkür ederim.

Yoruma kapalı.