Özel Nilsu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu

5
(24)

Buca Özel Nilsu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, 15, 139. Sk., Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : 0530 569 58 29

Buca Özel Nilsu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Yol Tarifi

Özel Nilsu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Özel Nilsu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, 15, 139. Sk., Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Özel Nilsu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, işletmesine 0530 569 58 29 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Nilsu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Nilsu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Nilsu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Nilsu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Nilsu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Nilsu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Nilsu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Nilsu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Özel Nilsu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Yorumları

  1. Konforlu ve rahat bir yurt.Konum olarakta okula uzaklığı 2-3 dakika hiç zorluk çekmezsiniz.2 yıldır bu yurtta kalıyorum ve memnunum 🙂

  2. Gayet ilgili temiz steril bir yurt. Yemekleri ayrıca lezzetli güvenli bir aile ortamı başarıyla oluşturulmuş. Tavsiye ederim çok memnunum.

  3. Rahat, temiz ve konum olarak okula çok yakın. Yakın yerlerde arkadaşlarınızla çıkabileceğiniz çok yer var. Bahçesinde sıcak bir aile ortamı bulabilirsiniz 🙂 Tavsiye ediyorum

  4. Samimiyet ve ictenlik kokan bir yurt . Temizligi ve calisanlari sayesinde kendinizi evinizde hissedeceginiz bir yer . Etraftaki baska yurtlardada yasadigim tecrube sonucu bolgedeki en iyi yurt oldugunu iddia edebilirim:))))

  5. Yurtta kaldığınızı hissetmeden aile sıcaklığını samimiyeti ve rahatı sonuna kadat hissedeceğiniz asla pişman olmayacağınız bir yer :))

Yoruma kapalı.