O2 Premium Partner Berlin

4.6
(53)

O2 Premium Partner Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Prenzlauer Allee 212, Berlin – Germany

Telefon : 030 44048926

O2 Premium Partner Berlin Yol Tarifi

o2 Premium Partner Berlin

O2 Premium Partner Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Prenzlauer Allee 212, Berlin – Germany olan O2 Premium Partner Berlin, işletmesine 030 44048926 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca O2 Premium Partner Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan O2 Premium Partner Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. O2 Premium Partner Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak O2 Premium Partner Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan O2 Premium Partner Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. O2 Premium Partner Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. O2 Premium Partner Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada O2 Premium Partner Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 53

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca O2 Premium Partner Berlin Yorumları

  1. “5 dakika içinde geri döneceğim” işareti, 15 dakika bekledim … sonra da süper düşmanca bir mazeret alındı, bahane, vb. Belki de sahibi yeni personel hakkında düşünmeli. En son, bugün adamın aksine, çok dost canlısı bir beyefendi tarafından öğrendim.

  2. Tavsiye, yetkin, gerçekçi ve güzel. Her şey çok güzel anlatılmıştı. Mağazayı başkalarına tavsiye edebilirsiniz (zorunludur).

  3. Aha; şimdi anlıyorum ki beni yapan bu harika teklif tam bir karmaşa. Yani şimdi düşündüğümden 30 € daha fazla ödüyorum, harika

Yoruma kapalı.