Nuad Thai Traditionelle Thaimassage

4.8
(70)

Nuad Thai Traditionelle Thaimassage adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Straßburger Str. 58, Berlin – Germany

Telefon : 030 91574906

Nuad Thai Traditionelle Thaimassage Yol Tarifi

Nuad Thai - Traditionelle Thaimassage

Nuad Thai Traditionelle Thaimassage Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Straßburger Str. 58, Berlin – Germany olan Nuad Thai Traditionelle Thaimassage, işletmesine 030 91574906 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nuad Thai Traditionelle Thaimassage ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nuad Thai Traditionelle Thaimassage yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nuad Thai Traditionelle Thaimassage hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nuad Thai Traditionelle Thaimassage ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Nuad Thai Traditionelle Thaimassage ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nuad Thai Traditionelle Thaimassage için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nuad Thai Traditionelle Thaimassage bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nuad Thai Traditionelle Thaimassage sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 70

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Nuad Thai Traditionelle Thaimassage Yorumları

 1. Rezervasyon yaptığımızda, makinenin kırılması için çağrıda bulunduktan sonra kullanım kartlarının 15 açılıp açılmadığını sorduk. ATM çukurunu kullanmam için komik bir öneriyle, onlara ödeme yapmam için 4 € talep ediyorum? Komik bir şekilde dışarı çıktım.

  Cevabınıza cevaben, size soru sorulduğunda gelmeden sadece 15 dakika önce telefon ettiğimizde ve kartla ödeme yapmak için 15 dakika içinde orada olacağımı tamamen bilerek kart alabileceğinizi belirttiğinizde bize söylemeliydiniz.

  Diğer incelemelerinizi okumaktan bu, 1., 2. veya 3. kez değil ve daha iyi bir sisteme ihtiyacınız olduğunu veya yapmanız gereken başka bir şey olduğunu öneriyor.

  Makinenin ne zaman tamir edildiğini bize söylemeye ve randevu alıp test etmeye ne dersiniz?

 2. Gerçekten mola verebileceğiniz çok rahat bir atmosfer. Dili pek iyi gitmeyebilir ama her şeyi anlıyorsunuz ve süper arkadaş canlısılar ???? Masaj sırasında kendimi çok rahat hissettim

 3. Çiftler masajı vardı. Çok hoştu. Hem personel hem de çalışmaları.
  Bundan önce şikayetlerin tam olarak nerede olduğu soruldu ve ele alındı. Gerçekten rahatlatıcı.

Yoruma kapalı.