Novo² Restaurant

2.7
(6)

Novo² Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Fischerinsel 12, Berlin – Germany

Telefon : 030 206740

Novo² Restaurant Yol Tarifi

Novo² Restaurant

Novo² Restaurant Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Fischerinsel 12, Berlin – Germany olan Novo² Restaurant, işletmesine 030 206740 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Novo² Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Novo² Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Novo² Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Novo² Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Novo² Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Novo² Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Novo² Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Novo² Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.7 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Novo² Restaurant Yorumları

  1. Excelente comida e atendimento! O restaurante fica no Novotel. Apesar de poucas opções de pratos e sobremesas achei muito requintado, com bonita apresentação, preço justo e atendimento de primeira 🙂

  2. Çok kötü, keşke Gordon Ramsay buraya gelip şefe bağırsa

  3. Kötü bir deneyim. Gıda wow, ortalamasından daha az değil. Yüksek fiyatlı. Tavsiye etmiyoruz

Yoruma kapalı.