Noto Bar & Restaurant

4.4
(143)

Noto Bar & Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Torstraße 173, Berlin – Germany

Telefon : 030 20095387

Noto Bar & Restaurant Yol Tarifi

noto Bar & Restaurant

Noto Bar & Restaurant Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Torstraße 173, Berlin – Germany olan Noto Bar & Restaurant, işletmesine 030 20095387 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Noto Bar & Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Noto Bar & Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Noto Bar & Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Noto Bar & Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Noto Bar & Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Noto Bar & Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Noto Bar & Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Noto Bar & Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 143

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Noto Bar & Restaurant Yorumları

  1. Yaz akşamları dışarıda oturmak en güzeli; çok küçük ve rahat. Alman şaraplarının harika bir seçkisi ve seçilmiş yemeklerden oluşan küçük bir menü. Sahibi burada hizmet ediyor. Şiddetle tavsiye edilir.

  2. Çok güzel bir akşam yemeği deneyimi. Lezzetli başlangıçlar ve üç ana yemek içeren küçük menü (Balık, et ve sebze). Hizmet çok dost canlısı ve destekleyiciydi. ????????

  3. Şiddetle tavsiye edilir! Yemekler mükemmeldi ve servis olağanüstü. Biraz pahalı, ancak yemeklerin kalitesi ve karmaşıklığı ile haklı. Bu, özel bir akşam için mükemmel bir restorandır.

  4. Bölgeden modern ve iyi hazırlanmış yemekler sunan güzel, sade bir şekilde döşenmiş restoran. İnce ve çok özenli bir hizmet.
    Başlangıçlar (tartar ve midye) diz çökmüştü, ana yemek (geyik eti ve kalkan) harika ve tatlı (ufalanmış) inanılmaz lezzetliydi. Porsiyonlar sadece haklıydı. Fiyatlar kalite ile ilgili olarak tamamen makul!
    Tek dezavantajı açık mutfak, bu nedenle rosto kokusu odaya nispeten musallat oluyor ve giysiler bir gece balkona çıkmak zorunda kalıyor, bu nedenle sadece 4/5 yıldız.

Yoruma kapalı.