No Fire No Glory

4.3
(861)

No Fire No Glory adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rykestraße 45, Berlin – Germany

Telefon : 030 28839233

No Fire No Glory Yol Tarifi

No Fire No Glory

No Fire No Glory Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rykestraße 45, Berlin – Germany olan No Fire No Glory, işletmesine 030 28839233 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca No Fire No Glory ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan No Fire No Glory yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. No Fire No Glory hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak No Fire No Glory ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan No Fire No Glory ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. No Fire No Glory için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. No Fire No Glory bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada No Fire No Glory sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 861

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca No Fire No Glory Yorumları

 1. Kahve Tamam, ama bir hit değil. Çok soğuk. Hizmet çalışıyor, ama bunalmış. Müzik, şirketimle konuşmaya gerçekten izin vermiyor. Ama garson çalma listesini biraz daha yüksek sesle duymak istiyor.

  Sonuç olarak, bir kez geri geleceğim, bir zamanlar bir zaman değil.

  Ama önce sadece üç ⭐️

 2. İyi kahve ve soğuk bir yer! Ayrıca iş için …
  Mağazayı kapattıktan sonra artık kruvasan verdiler 🙂

 3. Çok ortalama. Personel yumurtaların 45 dakika beklendiğini söyledi. Beklemeye değmezdi. Pastırma büyük değildi ve yan salata dilimlenmiş salatalıktı. Bunun için 13 € alıyorsanız daha fazlasını bekleyin

 4. Kahve ve yemek iyidir. Personel çok cana yakın. Brownie yediğim en iyisidir.
  Uzun süre bekledik, bir kez 55 dakika bekledik.

Yoruma kapalı.