Nergiz Hanım Kız Öğrenci Yurdu

0
(0)

Buca Nergiz Hanım Kız Yurdu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 61 Sokak No.8 Buca – İzmir

Telefon : 0232 440 17 17

Buca Nergiz Hanım Kız Yurdu Yol Tarifi

ODALAR:
Nergiz Hanım Kız öğrenci yurdu odalarının tamamı laminat malzeme ile kaplıdır. Odalar 1, 2, 3 ve 4 kişilik farklı yaşam alanı seçenekleri ile kız öğrencilere rahat ve konforlu, modern imkanlar sunmaktayız.

Tüm odalarımızda banyo, wc. ve mini bar bulunmaktadır.

KAHVALTI:

Zengin çeşitlerimiz ile usta aşçımız tarafından hazırlanan sabah kahvaltısının yanı sıra lezzetli akşam yemekleri de sağlıklı ortam ve koşullarda hazırlanıp hijyen anlayışını benimseyen kadromuz tarafından servis edilmektedir.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği haftanın altı günü olup, pazar günleri kahvaltı ve akşam yemeği hizmeti verilmez.

Sabah Kahvaltısı: 07:30-10:30 / Akşam yemeği: 15:00–19:30

TEMİZLİK:
Prensiplerimizin başında sağlıklı ve hijyenik ortamlar ön planda olduğundan dolayı kat personelimiz odaların genel temizliğini teferruatlı bir şekilde haftada 2 gün, tuvalet ve banyo temizliklerini ise her gün yapmaktadırlar.

GÜVENLİK:

Giriş çıkış ve çevre güvenliği için yurdumuz 24 saat kamera ile izlenmekte ve yurdumuzda 7/24 mesleğinde deneyimli personel bulunmaktadır.
Ayrıca; yurdumuzda parmak izi okuyucu sistemle giriş-çıkış yapılmaktadır.

Yurda Giriş Saatleri Hafta içi/Hafta Sonu: 01:00

SAĞLIK HİZMETLERİ:
Anlaşmalı olduğumuz acil sağlık hizmeti kurumu tarafından yurt içerisinde oluşabilecek acil sağlık sorunlarında 7/24 ilk müdahale ve ambulans hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.

İNTERNET:
Wireless ile sınırsız internetten ücretsiz olarak yararlanılabilinir.

ÇAMAŞIR YIKATMA VE ÜTÜ:
Çamaşırlarınız ücretli yıkanmaktadır. Ütü alanımızdan ise 7/24 ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

TELEFON:
Ailelerinizin ve sevdiklerinizin size kolay ulaşabilmesi için her odada telefon bulunmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİLKER:
Tüm odalarda ve sosyal alanlarda duman detektörleri ve alarm sistemleri bulunmakta olup, yangına karşı önlem olarak periyodik bakımları yapılan yangın tüpleri hazır durumda bulundurulmaktadır. Yurdumuzda öğrencilerin kullanımına açık asansör bulunmaktadır. Yurdumuza özel, her katın koridorunda 2 adet olmak üzere bilgilendirme ekranları (yemek menüleri, sosyal etkinlikler, doğum günleri v.b) bulunmaktadır. 8 Tonluk su depomuz, artezyen kuyumuzdan elde ettiğimiz su ile KESİNLİKLE SU SIKINTISI YAŞANMAMAKTADIR. 50kw’lık jeneratörümüz ile KESİNLİKLE ELEKTRİK SIKINTISI YAŞANMAMAKTADIR.

ÇALIŞMA SALONLARI:
Her öğrencinin odasında kendine ait bulunan çalışma masalarının yanı sıra ferah, geniş çalışma salonlarımız bulunmaktadır.

AKTİVİTELER:
Aktivitelerimiz planlı-programlı bir şekilde ders yılı boyunca yapılmaktadır. Tüm eğlencelerimiz profesyonel anlamda ses ve ışık sistemleri kullanılarak donatılmış özel salonumuzda yapılmaktadır.

kız öğrenci yurdu

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.