Nazar Oto Yıkama

4.8
(13)

Buca Nazar Oto Yıkama adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Adatepe, Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Buca Nazar Oto Yıkama Yol Tarifi

Nazar Oto Yıkama

Nazar Oto Yıkama İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Adatepe, Buca – İzmir olan Nazar Oto Yıkama, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nazar Oto Yıkama ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nazar Oto Yıkama yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nazar Oto Yıkama hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nazar Oto Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Nazar Oto Yıkama ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nazar Oto Yıkama için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nazar Oto Yıkama bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nazar Oto Yıkama sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Nazar Oto Yıkama Yorumları

  1. Çok titiz çalışıyorlar. Aracın Buharla yıkanması da çok hoş tavsiye ederim.

  2. Çok temiz ve güzel iş yapıyor ufuk beye çok teşekkürler yıllardır vazgeçilmezimiz oldu kendisi

  3. Ben daha önce başka bir yere veriyordum tereddütte kalarak verdim ama aldığım anda aracımı hiç bir yer ellerine su dökemez hakkını veriyorlar aldıkları paranın ELLERINIZ DERT GÖRMESİN SUPERSINIZ ????????

Yoruma kapalı.