Nathan Thomas

5
(7)

Nathan Thomas adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hufelandstraße 30, Berlin – Germany

Telefon : 0178 2069070

Nathan Thomas Yol Tarifi

Nathan Thomas

Nathan Thomas Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hufelandstraße 30, Berlin – Germany olan Nathan Thomas, işletmesine 0178 2069070 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nathan Thomas ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nathan Thomas yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nathan Thomas hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nathan Thomas ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Nathan Thomas ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nathan Thomas için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nathan Thomas bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nathan Thomas sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Nathan Thomas Yorumları

  1. Nathan mükemmeldi ve sonuç mükemmel bir yüzüktü. Süreç çok sorunsuz geçti ve harika bir son tasarıma ulaşmak istediğimi anladı. Yüzüğü yapma atölyesi gerçekten ilginçti ve tam da umduğum şeydi – yapımın bir parçası olmak için doğru düzeyde katılım, ancak bir uzmanın bitirmesi. Onu gerçekten tavsiye ederim. Tekrar çok teşekkürler Nathan.

  2. Nathan bizim için ve bizimle alyanslarımızı yaptı. Malzemeler ve onların etkileşimi konusundaki hisleri etkileyici. Bizim için mükemmel olan halkalara dönüştürülmesi çok cüretkar olan istek ve fikirlerimizi mükemmel bir şekilde anladı.
    Orada olamadık ama iletişim ve konuşmalar sorunsuz çalıştı.

  3. Doğrudan saf gümüş ile çalışma ve sıfırdan yüzük yapma deneyimi kazanmak istedim. Bu yüzden özel bir mücevher seansı ayırmaya karar verdim. Başlangıçta Nathan bana yüzüğün tasarımı ve boyutu ile ilgili fikirlerimi sordu. Buna dayanarak birlikte bir taslak hazırladık. Nathan daha sonra bireysel üretim süreçlerinde bana adım adım rehberlik etti ve her zaman sorular ve tavsiyeler için oradaydı. Arada, sabırla ve kesin bir şekilde açıkladı ve sonraki adımları gösterdi. Daha sonra yüzüğüm üzerinde çalışmaya devam edebilir ve teoriyi doğrudan uygulayabilirim.

    Sonunda, kuyumculuk işçiliğine dair mükemmel bir fikir edinmek için kursu gerçekten tavsiye edebilirim. Özellikle saf gümüşün doğrudan kullanımı hakkında çok şey öğrendim, ancak uygulamalı kurs yapısı artı sonunda kendi el yapımı gümüş yüzüğümü anında eve götürebildim. Şerefe ve tekrar çok teşekkürler, Felix

  4. Her dakikaya değecek altın kalp ✨kendi sanatçı pratiğimi daha derinden araştırmaya devam etmek için ihtiyacım olan her şeyi öğrendim

Yoruma kapalı.