Müller

4.3
(18)

Müller adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Knaackstraße 14, Berlin – Germany

Telefon : 0176 34227581

Müller Yol Tarifi

MÜLLER

Müller Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Knaackstraße 14, Berlin – Germany olan Müller, işletmesine 0176 34227581 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Müller ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Müller yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Müller hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Müller ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Müller ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Müller için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Müller bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Müller sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Müller Yorumları

  1. Kendiliğinden buraya sıkışmış. Mağaza ve sahibi olağanüstü ve biraz tuhaf, ama biz rahat hissettim. Şarap seçimi ve fiyatlar iyiydi! Tekrar gelecekti 🙂

  2. cevabın kendisi biraz kaldırıldı, değil mi? ama eğer demek istiyorsan

  3. Daha önce hiç burada bulunmadım ve muhtemelen öyle kalacak. Mahallede yaşıyoruz ve mezarlığa gidip gelirken düzenli olarak buraya geliyoruz. Bu nedenle, sahiplerden biri bizi geçerken gördüğünde kesinlikle sebepsiz yere kaşlarını tekrar tekrar kaldırmak zorunda kalırsa, bu elbette davet etmekten başka bir şey değildir, bırakın sempatik. Garip bir yol, özellikle de hiç tanışmadığımız için.

Yoruma kapalı.