Möbel Tischlerei Fachgeschäft

3.3
(54)

Buca Möbel Tischlerei Fachgeschäft Holzconnection Berlin Prenzlauer Berg adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bötzowstraße 26, Berlin – Germany

Telefon : 030 42025188

Buca Möbel Tischlerei Fachgeschäft Holzconnection Berlin Prenzlauer Berg Yol Tarifi

Möbel Tischlerei Fachgeschäft - Holzconnection Berlin Prenzlauer Berg

Möbel Tischlerei Fachgeschäft Holzconnection Berlin Prenzlauer Berg Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bötzowstraße 26, Berlin – Germany olan Möbel Tischlerei Fachgeschäft Holzconnection Berlin Prenzlauer Berg, işletmesine 030 42025188 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Möbel Tischlerei Fachgeschäft Holzconnection Berlin Prenzlauer Berg ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Möbel Tischlerei Fachgeschäft Holzconnection Berlin Prenzlauer Berg yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Möbel Tischlerei Fachgeschäft Holzconnection Berlin Prenzlauer Berg hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Möbel Tischlerei Fachgeschäft Holzconnection Berlin Prenzlauer Berg ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Möbel Tischlerei Fachgeschäft Holzconnection Berlin Prenzlauer Berg ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Möbel Tischlerei Fachgeschäft Holzconnection Berlin Prenzlauer Berg için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Möbel Tischlerei Fachgeschäft Holzconnection Berlin Prenzlauer Berg bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Möbel Tischlerei Fachgeschäft Holzconnection Berlin Prenzlauer Berg sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 54

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Möbel Tischlerei Fachgeschäft Yorumları

 1. Harika tavsiyeler, mükemmel müşteri hizmetleri – mükemmel kalite !! Eviniz için kaliteli mobilya istiyorsanız, burada emin ellerdesiniz! Tavsiyeden uygulamaya, teslimattan montaja – her şey mutlak üstün kalitedir! Açıkça ayırt edici 5 yıldız! Burada olmaktan ve mobilyaları uzun süre dört gözle bekliyoruz :-))) açık öneri !! Ve teslimattan sonra bekleyen bir şey olsa veya bir kusur keşfedilse bile – müşteri hizmetleri oradadır, gelir ve konu baştan sona – mükemmel müşteri hizmetleri !! ÜST ÜST ÜST !!

 2. Dikkat dolandırıcılar! Çıtalı taban teslim edilmedi, geri ödeme için reddedin. Kaba insanlar. Kalite de fiyat için oldukça kötü.

 3. Ağustos ayında sipariş edilen ve ödemesi yapılan ürünler.
  Ekim ayında teslim tarihi – dahili yanlış iletişim nedeniyle montaj mümkün olmadı.
  O zamandan beri radyo sessizliği.
  Sorulara haftalardır cevap vermiyoruz.
  Tavsiye edemem.

 4. Raflar ne yazık ki özensiz yapılmış. Bazı raflar
  göze çarpıyor, bazıları yok – bunu gerçekten fiyata beklemezdim.
  Ödeme alınıncaya kadar samimi ve kararlı, sonra ulaşılması çok zor ve sadece yarısı kadar güzel.
  Bir dahaki sefere “köşedeki marangoz”u aramayı tercih ederim. Daha iyi ve sadece yarısı kadar pahalı olacak.

Yoruma kapalı.