Meşhur Ethem Babanın Yeri

4.4
(473)

Meşhur Ethem Babanın Yeri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Menderes Cd. No:93/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 452 79 68

Meşhur Ethem Babanın Yeri Yol Tarifi

Meşhur Ethem Babanın Yeri

Meşhur Ethem Babanın Yeri İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Menderes Cd. No:93/A, Buca – İzmir olan Meşhur Ethem Babanın Yeri, işletmesine (0232) 452 79 68 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Meşhur Ethem Babanın Yeri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Meşhur Ethem Babanın Yeri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Meşhur Ethem Babanın Yeri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Meşhur Ethem Babanın Yeri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Meşhur Ethem Babanın Yeri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Meşhur Ethem Babanın Yeri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Meşhur Ethem Babanın Yeri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Meşhur Ethem Babanın Yeri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 473

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Meşhur Ethem Babanın Yeri Yorumları

  1. Lezzet açısından mükemmel. Ama kasadaki arkadaşın yüzündeki suratsızlık adamın iştahımı kaçırıyor. Sanki zorla yapıyor işi

  2. Babadan oğula efsane devam ediyor. Çorbada tek tutarım tavsiye ederim.????????????

  3. Çorbaları gerçekten lezzetli ancak istediğim bir çorbayı değiştirdiğim için ondan fiyat aldılar tavırları ve üslupları çok kötüydü esnaf olarak hiç beğenmedim tavsiye etmiyorum

  4. Çorbalar hiç güzel değil. Hem kelle paçanın tadı hemde işkembe güzel değildi. Su gibi çorba yapmışlar

  5. Masalardan artan söğüş domates, biber, rokanın sigara içen çalışan tarafından yeni gelen müşterilere sigara tutan ellerle servis ettiği mekan. Herşey elle, insan bi eldiven takar, çatal yada maşa kullanır ki sigara içip eliyle kalkan müşterinin artığını yeniye koymakta nedir? Açıkçası hijyen yerleri süpürüp masayı silmekle olmuyor. İşletmenin daha dikkatli olması ve çalışanlarını yönlendirmesi gerekiyor. Yemekler orta lezzette.

Yoruma kapalı.