Med & Beauty

1
(1)

Med & Beauty adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Lichtenberger Str. 1, Berlin – Germany

Telefon : 030 4273664

Med & Beauty Yol Tarifi

med & beauty

Med & Beauty Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Lichtenberger Str. 1, Berlin – Germany olan Med & Beauty, işletmesine 030 4273664 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Med & Beauty ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Med & Beauty yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Med & Beauty hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Med & Beauty ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Med & Beauty ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Med & Beauty için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Med & Beauty bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Med & Beauty sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Med & Beauty Yorumları :

  1. 2018 yılından beri müşterisiyim bugün 27 Aralık 2021 koltuk altı ağdası yaptırdığım randevuma 10 dakika geç kaldım Corridor Park otoparkında yer bulamadığım için gelemeyeceklerini söylediler. çünkü zaten bir sonraki müşteri geçmişti. Beni şaşırttı, çünkü çoğu zaman katılmak için yirmi dakikadan fazla beklemek zorunda kaldım ve hatta bazen bana mağazalara bakın ve yarım saat sonra buraya uğrayabilirsiniz dediler. Yazık, gerçekten. Yukarıda, resepsiyondaki bayan, park yeri aradığını ve araba kullanırken telefonla konuşamayacağını zaten açıklamış olmasına rağmen, 10 dakika geciktiği konusunda uyarması gerektiğini söyledi. Bir daha tahvil almayacağım ve umarım bugünkü seans için paramı geri verirler.

Yoruma kapalı.